ספר לכל - רכש מוסדות

רפא את עצמך
מחבר: קרני דני
הוצאה: פוקוס
מספר קטלוגי: 239-628
תאריך יציאה: 7/2019
מספר עמודים: 179
תיאור:
"רפא את עצמך" הוא ספר מעשי, ספר שהקורא עובד איתו לשיפור המצב הבריאותי ושמחת החיים, פעמים רבות עד לריפוי מושלם. הספר מעניק גישה חדשה ופשוטה להשגת בריאות ושמחת חיים בעבודה עצמית, במקביל או ללא קשר לטיפולים רפואיים או לטיפולים אחרים.
עקרונות הספר: פשטות ביצוע, וכל אחד יכול!
בספר מוצגות מספר שיטות לריפוי עצמי. השיטה המובילה היא שיטת "ריפוי השלום" שבה האדם משתמש בארבעה כוחות פנימיים זמינים כדי לרפא את עצמו.
בספר מוצגים 80 תרגילי "ריפוי השלום" למגוון רחב של בעיות ומחלות פיזיות, נפשיות, מנטליות, בעיות במערכות יחסים ועוד. כמו כן מוצגים כמה תרגילים לחיזוק ולפיתוח האנרגיה הגופנית.
בספר מוצג חידוש טכנולוגי עדכני – בכל עמוד שבו מוצג תרגיל מופיע קוד QR. סריקת הקוד בטלפון הנייד תאפשר צפייה בסרטון וידאו שבו דניאל מדגים את התרגיל.
גולת הכותרת של הספר היא ביכולת להתרפא באמצעות עבודה עם קליגרפיית "האהבה הגדולה" Da Ai, המצורפת לספר בדף כרומו נפרד. קליגרפיה זו הופכת את הספר לספר מְרַפֵּא.
השתמשו בספר ככלי עבודה לפתרון של כל בעיה, כאב או מועקה שיש לכם.
תקציר שיטות הריפוי בספר
ריפוי השלום – ריפוי עצמי בשיטת ארבעת הכוחות: כוח הגוף, כוח התודעה, כוח הקול, כוח הנשמה. בספר מוצגים 80 תרגילים עם סרטון וידאו של כל תרגיל ותרגיל
פיתוח מרכזי האנרגיה בגוף על פי הרפואה הסינית
תהליך הסליחה: תהליך עוצמתי של סליחה רוחנית וסליחה בין-אישית
השיר "אהבה שלום ואחווה" – שיר שמאסטר שאה קיבל בתקשור. המילים והמנגינה משדרות תדר של ריפוי
הענקת שירות ללא תנאי: שינוי דפוסי התנהגות במטרה להעצים את הענקת השירות לזולת, לסביבה ולחברה. הענקה זו היא כלי ריפוי
עבודה בעזרת קליגרפיה. בספר מוצגת קליגרפיית "דאו האהבה הגדולה", "דא איי" לריפוי עצמי. ציירה מאסטר "קרול לו" Carol Liu, אוסטרליה

מחיר: 89.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.