ספר לכל - רכש מוסדות

לעולם לא נספיק
מספר קטלוגי: 99-2385
נושאים: ספרות ילדים
תאריך יציאה: 1/2022
מקור
תיאור:

"אֶת רֶגֶל יָמִין אָרִים בָּאֲוִיר,

בִּשְׂמֹאל אֲתוֹפֵף לִי בְּקֶצֶב אַדִּיר,

אֶקְפּוֹץ עַל הַדֶּשֶׁא,

אֶגְלוֹשׁ עַל עָפָר,

אֶרְקוֹד לִי בְּכֵּיף לְפָחוֹת עַד מָחָר!"

 

אֲבָל אִמָּא קוֹרֵאת:

״מַהֵר, מַהֵר,

שֶׁלֹּא נְאַחֵר,

נוּלִי, אִם לֹא תַּפְסִיק, לְעוֹלָם לֹא נַסְפִּיק!״

 

לעולם לא נספיק מספר את סיפורם של אם וילד הנרגשים לצאת למסע משותף, אך בדרך מוצאים עצמם במסלולים נפרדים. נולי הוא ילד סקרן המשתוקק ללכת אחרי אמו לקראת חוויה מובטחת, אבל בדרך נפעם דווקא מהגירויים הקסומים הנגלים לו מכל עבר, ובעיקר מיכולתו לחקור אותם באופן עצמאי. לעולם לא נספיק מספר גם את סיפורה של אמא המתאמצת לספק לבנה חוויה ייחודית, ומרוב מאמץ כמעט מחמיצה את ההזדמנות לחקירה ולהנאה משותפת. הסיפור נכתב בשפה משחקית וציורית, ונועד לילדים שסקרנותם אינה יודעת שובע. באותה מידה הוא מכוון גם להורים, שיוכלו ליהנות מהנימה המשעשעת והאוהדת שבה מתואר הרצון הטוב של הורים, לצד הקושי לעצור ולתת לילד להוביל אותנו להנאות הפשוטות שבדרך. 

 

ד״ר נעמה דה לה פונטיין היא פסיכולוגית קלינית, חברת סגל בכירה באוניברסיטת YALE, מרצה, חוקרת ומתמחה בטיפול בילדים והורים. זהו ספרה הראשון, ובו היא מבטאת את הערכתה העמוקה לעולמם הפנימי של ילדים ואת אהבתה לשפה ככלי המחבר בין אנשים, זמנים ועולמות.

 

מרוה מור היא מאיירת ומעצבת. היא גדלה בעמק יזרעאל, שם היא חיה גם כיום ומגדלת את שני בניה, בשאיפה מתמדת לא להחמיץ הזדמנויות לחקירה ולהנאה משותפת איתם.


מחיר: 74.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.