ספר לכל - רכש מוסדות

סודותיה של הלוחשת למשפחות
מספר קטלוגי: 99-1960
תאריך יציאה: 5/2015
תיאור:

"הורות היא מעשה. משפחה היא זהות." - טרייסי הוג

טרייסי הוג, שחיברה עם מלינדה בלאו את סדרת רבי-המכר "הלוחשת לתינוקות", הגתה לפני מותה ספר רביעי, אשר עוסק במשפחה כולה. ספר פורץ דרך זה מסביר מדוע "משפחה" היא הרבה יותר מאשר מערכת היחסים בין הורה לילד. המחברות מתמקדות במשפחה כישות בפני עצמה, ומראות כיצד קשרים ויחסי-גומלין המתקיימים בבית שבו חיים מבוגרים וילדים, מתמזגים ויוצרים דינמיקה משפחתית רחבה יותר. זווית הראייה הזאת מעניקה לקוראים מבט רענן על האתגרים של חיי היומיום, כגון יריבות בין אחים, תקשורת וניהול זמן. הספר, המבוסס על מחקרים וסיפורים של משפחות אמיתיות, מלא בעצות פשוטות, מעשיות ומפתיעות (למשל, ילדים מאושרים כשמבקשים מהם לעזור יותר בבית; מכשולים יכולים לקרב את בני המשפחה אלה לאלה). המסר שעולה מהספר הוא שתובנה, מודעות ו"חשיבה משפחתית" יכולות לעזור לנו ליצור משפחה מאושרת ופרודוקטיבית יותר וכתוצאה מכך להיטיב עם החברה כולה. ספריהן של טרייסי הוג ומלינדה בלאו: "סודותיה של הלוחשת לתינוקות", "סודותיה של הלוחשת לפעוטות" ו"הלוחשת לתינוקות פותרת את כל הבעיות" ראו אור בהוצאת "מטר" והינם רבי-מכר במשך שנים רבות.

מלינדה בלאו היא עיתונאית עטורת פרסים שכתבה כבר 15 ספרים. היא ידועה בכתיבתה על משפחות ומערכות יחסים, והיתה מחברת שותפה של כל ספרי "הלוחשת לתינוקות".
טרייסי הוג עזרה להורים במשך 25 שנים להבין תינוקות וילדים ולתקשר איתם. היא היתה אחות, יועצת הנקה ומדריכה לטיפול ביילודים, בעלת השקפת עולם רבת היגיון ואהבה. ספריה תורגמו ליותר מעשרים שפות וזכו לתהילה בעולם כולו.


מחיר: 78.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.