ספר לכל - רכש מוסדות

המנהיגים שאנו צריכים
מספר קטלוגי: 99-1556
תאריך יציאה: 1/2009
מספר עמודים: 272
תיאור:
בעולם שהולך ומשתנה, גם המנהיגים והמנהיגוּת צריכים להשתנות בהתאם. האיומים וההזדמנויות העומדים בפנינו מעולם לא היו גדולים יותר. גלובליזציה מואצת וטכנולוגיות חדשות משנות את צורתן של הכלכלה ושל דרך העבודה שלנו. אסור שהנזק לסביבה וסכנת הנשק להשמדה המונית ייוותרו ללא תגובה. מסיבות אלה, עולה השאלה הדחופה: מה אנחנו צריכים לחפש אצל אלה שאמורים להנהיג אותנו בתקופה זו של שינויים?

המנהיגים של ימינו אינם יכולים עוד להסתמך על השיטות שהיו נקוטות בעבר. המונהגים של היום דורשים מנהיגים אינטראקטיביים, משתפי פעולה שיתאימו לתרבות הצומחת של הכלכלה העולמית.

בספרו המנהיגים שאנו צריכים סוקר מייקל מאקובי את הפסיכולוגיה של המנהיגות - וזאת מנקודת מבטם של מונהגים, ולא רק מנקודת המבט של אלה שבעקבותיהם הם הולכים. הוא מראה שהליכה מרצון בעקבות אנשים נעשית לא רק בשל היותם בעלי תכונות של "כוכבים", אלא משום שתכונות אלה מתאימות לדרישות של הֶקשר מסוים.

מאקובי מסתמך על ניסיונו האקדמי כפסיכואנליטיקאי ואנתרופולוג ועל שלושים שנים של אימון מנהיגים, ומראה כיצד המנהיגים שאנחנו צריכים יכולים לרתום את ההולכים בעקבותיהם למטרותיהם ולזכות בשיתוף הפעולה שלהם.

מחקרו של מאקובי נרחב - הספר המנהיגים שאנו צריכים מלא בדוגמאות צבעוניות הלקוחות מן החיים האמיתיים, ומגלות לנו מדוע אנשים הולכים בעקבות מנהיגים במקרים מסוימים, ומדוע במקרים אחרים הם הולכים בעקבותיהם של המנהיגים הלא-נכונים.

את הרעיונות המרכזיים הוא ממחיש ומעשיר בדוגמאות שהוא דולה מניסיונו האישי, מתוך עבודתו עם מנהיגים בארגוני בריאות, בתי ספר חדשניים וחברות וארגונים מפורסמים כגון AT&T, ABB, וולבו והבנק העולמי.

המנהיגים שאנו צריכים מציג נקודת מבט חדשה, סוחפת ומאירת עיניים, של מנהיגות בעולם ההולך ומשתנה במהירות.

מחיר: 89.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.