ספר לכל - רכש מוסדות

תשעת בני הדרקון
מספר קטלוגי: 676-22
תאריך יציאה: 5/2009
מספר עמודים: 269
תיאור:
סין הקיסרית והאימפריה האצטקית הן מעצמות העל היקום החלופי שבו מתרחש הספר. המאבק ביניהן ניטש כבר שנים רבות. אולם עתה, עם פרוס המאה ה-21, פורץ המאבק בין שתי התרבויות השונות גם אל החלל החיצון ושתי המעצמות נאבקות על השליטה בכוכב הלכת האדום.

על רקע זה מגולל כריס רוברסון, אחד מכוכבי הגל החדש של המדע הבדיוני העולמי, עלילה רבת נפתולים שבמרכזה חבורת פורעי חוק הנשלחת על ידי סין הקיסרית למשימה שמננה רבים הסיכויים שלא יחזרו: לאתר ולהשמיד בסיס אצטקי סודי המצי במסלול חמקמק בין כדור הארץ לכוכב האדום. אם יצליחו במשימה יבוטל עונש המוות המרחף על כל אחד מהם והם ישוחררו לחופשי.

אולם עם הגיעם אל המטרה, כשספינת החלל שלהם עמוסה בחומרי נפץ המסוגלים להפוך את האסטרואיד האצטקי לאבק, הם מגלים כי הדברים אינם כפי שחשבו וכי עומדת בפניהם בחירה לא פשוטה שיכולה להשפיע על גורלם שלהם כמו על גורל המלחמה כולה.

תשעת בני הדרקון הוא אופרת חלל מרהיבה המתרחשת ביקום חלופי זר ומוכר בעת ובעונה אחת.

למהדורה העברית של הספר נוסף גם הסיפור הקצר וונדר האוס, שנכתב על ידי רוברסון במיוחד עבור מהדורה זו, והמתרחש במדינת ישראל חלופית המצויה ביקום שבו מתרחשת עלילת הספר. זהו פרסום הבכורה העולמי של הסיפור שמאוחר יותר נרכש לפרסום גם על ידי מגזין המדע הבדיוני הידע אסימוב´ס, ויתפרסם שם לקראת סוף שנת 2009.

"כריס רובנסון הוא מספר סיפורים בחסד, בעל עין חדה ובוחנת, סופר רהוט ובוטח, תופעה נדירה בספרות המודרנית". מייקל מורקוק, מחבר ספרי אלריק.

מחיר: 89.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.