ספר לכל - רכש מוסדות

ואז השחיר הירח
מספר קטלוגי: 674-53
תאריך יציאה: 5/2009
מספר עמודים: 368
תיאור:
ואז פרצה המלחמה. והם עלו על מיניבוס וברחו - מאלי,יוקר,סופיה וגם גץ ואחיותיו - אל מעבר לגבול. כולם צעירים יהודים, אחד רופא, השני אינטלקטואל, שלישית סטודנטית לפסיכולוגיה, משאירים מאחוריהם את הטרקלינים ואת הנשפים של ליטא ומוצאים מקלט בכפר נידח באסיה התיכונה.

ואז נולדה ליובוב. תינוקת שקוראים לה אהבה. כבר אז היה מי שניחש שהיא תגדל ותשנה לכולם את החיים. כשתמה המלחמה, חזרו כולם כמעט-הביתה, כי הבית הפך לעיי חורבות. אבל בעיר הסמוכה היתה עבודה ונמצא גם בית.

ואז חזרה גם נטלי. האישה שהיה לה הכול, גם יופי וגם כוח, עד שבאו הסובייטים ושלחו אותה לקרח, לסיביר. לחבריה שנשארו מאחור נותר רק להציל את היהלומים שלה, לברוח ולשרוד.הם לא היו בטוחים שישובו לראות אותה. אבל היא חזרה. והחיים שוב התחילו לתעתע.

כשהירח הופך לשחור זה סימן שהכל יכול לקרות. העולם מתהפך, ההיגיון מסתתר, אהבות מסתכסכות, ברכה הופכת לקללה, הלב קופא כקרח או בוער כאש.

"ואז השחיר הירח" הוא ספרה הראשון של אנה איסאקובה, סופרת, עיתונאית ורופאה ישראלית. הוא יצא לאור ברוסיה בשנת 2004 והיה מועמד לפרס בוקר הרוסי. זהו רומן עשיר וגדוש , על חיים שמסתחררים פעם אחר פעם, על נפשות שכרוכות זו בזו לבלי הפרד, ועל הקלפים, שהגורל מחלק כרצונו לכל אחד.

מחיר: 88.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.