ספר לכל - רכש מוסדות

בלגן נפלא
מחבר: שנבל ורד
מספר קטלוגי: 625-1201333
תאריך יציאה: 12/2017
מספר עמודים: 271
תיאור:
״זהו יום הנישואים השנים־עשר שלנו. אנחנו צפים על מזרן בבריכה אורגנית כזאת — או כמו שהסביר לנו המארח שליווה אותנו רק שעתיים קודם לכן לסוויטה שלנו ב׳אגף הסחלב׳ — ׳בריכה שמנהלת דיאלוג עם הטבע.׳ והרגע רז הודה שהוא בגד בי.״
זה לא הבלגן היחיד ששרה, גיבורת ספרה החדש של ורד שנבל, צריכה להתמודד איתו. ישנו גם הבלגן שלה עם העבר שלה, והבלגן שההורים שלה עשו ועדיין עושים, והבלגן בבתים שאמא שלה והיא מסדרות, לפרנסתן. אבל הווידוי של רז, בעלה המתוק, הנאה, הרגיש, האבא המושלם של בתם המשותפת — הוא בלי ספק הבלגן הכי רציני.
בלגן נפלא, ספרה השלישי של ורד שנבל, מחברת רבי המכר "בית הקפה של נורה אפרון" ו"עכשיו אפשר להתחיל" – הוא טקסט חכם, מצחיק, עצוב, אופטימי, מפתיע ומענג.
מתוך הביקורות על ספריה של ורד שנבל:
"בית הקפה של נורה אפרון מציע את המינון המדויק של לב שבור וסנטימנטליות מלטפת. שנבל לא פוחדת מרגשות שתלויים על החזה לעין כול... ככה בדיוק כותבים רומן רומנטי ישראלי."
רן בן נון, ידיעות אחרונות, מרץ 2016
"שנבל לא מרחמת על אף אחת מהדמויות שלה ובמיוחד לא על הגיבורה הראשית... נדמה שהפונקציה המרכזית שהרומן ממלא היא ערטול אישיותה של עמליה מכל שכבה והצגתה במערומיה. זה מה שהופך את הרומן לסיור מודרך בנפש הנשית." דוד רוזנטל, וואלה! תרבות
"עכשיו אפשר להתחיל הוא ספר מאוד מאוד מוצלח!"
ליאת רגב, רשת ב', יולי 2013
"ורד שנבל מייצרת סגנון כתיבה ייחודי, קצבי... 'בית הקפה של נורה אפרון' הוא סיפור קסום על אנשים ששום קסם לא האיר להם בחייהם."
תמר וינברג, סלונה, פברואר 2016

ורד שנבל, ילידת 1973, מתגוררת ברמת השרון.
"בלגן נפלא" הוא ספרה השלישי. ספריה הקודמים: "בית הקפה של נורה אפרון" ו"עכשיו אפשר להתחיל" .

מחיר: 94.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.