ספר לכל - רכש מוסדות

חברים מוחלטים
הוצאה: כנרת
מספר קטלוגי: 42-1000318
תאריך יציאה: 11/2007
תיאור:

400 עמודים

כאשר לבו של אדם וא אויבו הגדול ביותר...

מה השפעתה של ילדות קשה על מהלך חייו של אדם? טד מונדי, למשל, הפך למרגל. אבל זה קרה מזמן, בימים שברלין היתה חצויה והאויב היה קל לזהוי. היום, עם המלחמה בעיראק וניתוק הברית בין אירופה לארצות הברית, מונדי מסתובב בגרמניה כמלווה קבוצות תיירים בריטים עלובים, מאוהב באישה הצעירה ממנו ומנסה להתרחק מצרות.

והנה מאתר אותו סאשה, שותפו בעבר למשחקי הריגול. לאחר שעשה שנים במזרח התיכון ובאסיה, שוב מגלה סאשה את טעם החיים, הפעם בדמותו של מיליארדר מסתורי ששמו דימיטרי. העלילה המפותלת ורבת-ההפתעות מובילה את הקורא למהפך ספרותי קלאסי של בגידה כפולה ומכופלת מצד חברים ומולדת גם יחד, ההופכת את חברים מוחלטים לפסגה ודאית בקריירה הארוכה של ג`ון לה-קארה.

חברים מוחלטים הוא יצירת המופת שג`ון לה-קארה שאף אליה כל חייו. האקטואליה הבוערת מספקת לרב-אמן של עולם הריגול את הזדמנות המושלמת להתעמת עם השאלות חשובות באמת: ידידות במבחן, אהבה בלתי צפויה, מסירות ללא תנאי ותמימותם הבסיסית של בני אדם.

ג`ון לה-קארה הוא מחברם של רבי-מכר רבים, ובהם המרגל שחזר מן הכפור, המתופפת הקטנה. כל אנשי סמילי ועוד. ספרו הקודם, הגנן המתמיד, רב מכר-בינלאומי, הופיע במשך תשעה שבועות ברשימת רבי-המכר של ``הניו יורק טיימס``. כל ספריו ראו אור בעברית בהוצאת כנרת-זמורה-ביתן.
400 עמודים

מחיר: 78.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.