ספר לכל - רכש מוסדות

אל תבטחו באיש
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-7041
תאריך יציאה: 3/2016
תיאור:
העבודה אצל גורו החשיבה החיובית, ספראג ויתרספון, הייתה ההתמחות הטובה ביותר מבחינתה של גרייס אלנד. אחרי שדילגה מעבודה אחת לשנייה, זכתה סוף–סוף ליציבות ולהצלחה ב"דרך ויתרספון".
אך אז מוצאת גרייס את גופתו של ספראג שנרצח. בקבוק וודקה שנמצא על שידת הלילה שלו, משמש כתזכורת לאירוע איום שקרה בעברהּ, והוא מעין מסר עבורה, שלא ייתכן שמדובר בצירוף מקרים.
בינתיים, מארגנת לה חברתה הטובה פגישה עם ג`וליוס ארקרייט, קפיטליסט בתחום קרנות הון סיכון. אין לה דבר משותף עם ג`וליוס שמקדיש את חייו לעשיית כסף בלא לבחול באמצעים. אבל לנחת לשעבר יש מיומנויות שגרייס יכולה לנצל, כדי למצוא כיוון לעתידה. ג`וליוס - שחי לפי שני כללים פשוטים - לא לבטוח באיש ולכל אחד יש כוונה נסתרת - הוא הגבר המושלם לעזור לגרייס, כאשר מתברר שמישהו עוקב אחריה ומטריד אותה.
כשהאימפריה הכלכלית של ויתרספון תמשיך להתערער סביבם, ולגבות מחיר קטלני תוך כדי כך, יוביל ג`וליוס את גרייס צעד אחר צעד בשבילי עברהּ, ויסייע בחשיפת תכנית זדונית שנועדה לפגוע לא רק בגרייס אלא גם בכל הסובבים אותה...
...
אמנדה קוויק כתבה חמישים ספרים, שהופיעו ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. היא כתבה ספרי מתח רומנטיים עכשוויים בשם זה, כמו גם ספרים עתידניים והיסטוריים בשמות נוספים ג`יין אן קרנץ וג`יין קסטל. בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של ג`יין אן קרנץ ואמנדה קוויק הרומנים: הונאה, פילגש, מסתורין, סודה של איזבלה, הסוד שבמראות, השמורה הקסומה, חוף הנחושת, אחוזת קריסטל גרדנס, עיני חלום, האישה המסתורית ודרך הנהר.

מחיר: 95.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.