ספר לכל - רכש מוסדות

השמורה הקסומה
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-7012
תאריך יציאה: 2/2012
תיאור:
בהרמוני, ישנו מסתורין רב על פני הקרקע כמו זה שישנו מתחת לפני הקרקע. האי צל–גשם מהווה תפאורה לאחד הסודות השמורים ביותר: יער פרטי שמכונה בשם 'השמורה'...
כמי שגדלה בצל–גשם, יודעת שארלוט אנרייט כי הכניסה לשמורה אסורה, עד ללילה גורלי אחד שבו היא נכנסת לשם עם סלייד אטרידג' - לילה ששניהם לא ישכחו.
עתה, חמש עשרה שנה לאחר מכן, חוזרים שניהם לאי: שארלוט - כדי לנהל את חנות העתיקות של דודתה המנוחה, וסלייד - כדי לשמש כמפקד תחנת המשטרה המקומית. שארלוט, המסוגלת לקרוא הילות, חשה כי משהו השתנה בסלייד, אך דבר זה אינו מונע בעדה מלרצות בו - שוב. זאת כל עוד הסמור שלו, "סגנו", אינו שם את ידיו על הסחורה שבחנותה.
סלייד, ששומר בסוד את העובדה שכישרונו נפגע, חושש מתשוקתו העזה לשארלוט, אך שורה של פשעים אלימים מחברת ביניהם ודוחפת אותם לאפלה שבלב השמורה...
...
ג'יין אן קרנץ כתבה חמישים ספרים שהגיעו לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. היא כתבה ספרי מתח רומנטיים תחת שם זה, וכן ספרים עתידניים ורומנים היסטוריים תחת שמות העט אמנדה קוויק וג'יין קסל, בהתאמה. בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של ג'יין אן קרנץ ואמנדה קוויק הרומנים: הונאה, פילגש, מסתורין, סודה של איזבלה והסוד שבמראות.

מחיר: 88.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.