ספר לכל - רכש מוסדות

סודה של איזבלה
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-7010
תאריך יציאה: 9/2011
תיאור:
הסופרת שספריה הגיעו לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס, ג´יין אן קרנץ, מביאה טרילוגיה חדשה מסדרת החוג המסתורי - סיפור על אישה שיודעת יותר מדי, ועל בלש שניחן ביכולת קליטה על־חושית שמאוהב בה...

כאשר פאלון ג´ונס החל לנהל את העסק המשפחתי שלו, הוא העביר את משרדי חברת ג´ונס וג´ונס לסקרגיל קוב, עיירת חוף מבודדת השוכנת בצפון קליפורניה. המקום התאים לו מאוד כזאב בודד וכחוקר תופעות על־טבעיות. העיירה היא אזור חם, נקודת מפגש של זרמי אנרגיה חזקים, מה שעשוי להסביר מדוע היא מושכת אליה בטלנים ותימהונים כפרפרים הנמשכים לאש.
איזבלה ולדז הייתה רגילה לעבור מדירה לדירה, להחליף מקומות עבודה, ואפילו שמות ומספרי זהות - אך זה כבר יותר מדי. היא הופללה על ידי גברים מסוכנים מאוד, שעלולים היו להיות אחראים להיעלמותה של סבתה, ששלחו את הבריונים שלהם לרדוף אחר איזבלה. גורלה היה נחרץ, אלמלא התחושות האינטואיטיביות המפותחות שלה היו אומרות לה לברוח.
היא ברחה לקליפורניה - ומצאה עבודה בחברה של פאלון ג´ונס. לאחר מספר ימים, החל פאלון לשכוח כיצד התנהלו חייו בלי העוזרת החדשה שלו. איזבלה הצליחה לארגן את משרדו, שהיה מבולגן עד אימה, ולא נרתעה כלל מההיבט העל־טבעי של עבודתו. היא הייתה לו נשמה אחות, המבקשת מקלט מעולם שרואה בכישרונותיו סוג של שיגעון. והסימן הבולט לכך שהוא התאהב בה, היה שאישיותה התוססת לא הפריעה לו כלל.
אחרי שחקירה שגרתית שלהם מגלה שעון עתיק חדור אנרגיות אפלות, פאלון ואיזבלה נשאבים אל ההיסטוריה הסודית של סקרגיל קוב, ועד מהרה, הם נאלצים להילחם על חייהם במעבדה תת־קרקעית נטושה - לא בדיוק המקום האידאלי לדייט ראשון. עתה, חייהם תלויים בשילוב של כוחותיהם בעת שהם חושפים מזימה קטלנית ששורשיה נעוצים בעסק של משפחת ג´ונס... ובאילן היוחסין של איזבלה....

ג´יין אן קרנץ כתבה חמישים ספרים שהגיעו לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. היא כתבה ספרי מתח רומנטיים תחת שם זה, וכן ספרים עתידניים ורומנים היסטוריים תחת שמות העט אמנדה קוויק וג´יין קסל, בהתאמה.
בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של אמנדה קוויק הרומנים: הונאה, פילגש ומסתורין.


מחיר: 88.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.