ספר לכל - רכש מוסדות

ורד שחור
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6597
תאריך יציאה: 3/2008
תיאור:
זהו הספר השני בטרילוגיית הגן של נורה רוברטס. על רקע בית ספוג בהיסטוריה ועסק משגשג בתחום הגינון, מפשפשות שלוש נשים בזיכרונות מימים עברו וחושפות סוד מסוכן.
רוז היא אישה עצמאית שחשבה שלעולם לא תזכה לשוב ולטעום את טעמה של האהבה, אבל כשהיא שבה ומתאהבת היא אינה מניחה לאיש למנוע ממנה את האושר.
תמיד התגורר אחד מבני משפחת הרפר בבית הרפר, הבית הגדול בן מאה השנה שמחוץ לממפיס, וככל שזיכרונו של מישהו מגיע, רוח הרפאים של הכלה לבית הרפר תמיד התהלכה בלילות במסדרונות, שרה שירי ערש...
רוזאלינד הרפר, בת ארבעים ושבע, היא אישה שבשל ניסיון חייה נעשתה חזקה דייה להתכופף בלי להישבר ולעמוד איתנה בכל סערה. היא אלמנה, אם לשלושה בנים מבוגרים. היא החזיקה מעמד גם לאחר שתמה פרשת נישואים נוראה, נישואיה השניים, והקימה בכוחות עצמה את משתלת הכול לגן. במרוצת השנים נעשתה משתלת הכול לגן ליותר מאמצעי קיום, ונהייתה סמל של תקווה ושל עצמאות לגבי דידה של רוז ושל שתי הנשים הנושאות אתה בנטל. סטלה שנישאה לאחרונה והיילי שנעשתה לאחרונה לאם הן חברות נפש, ובשלושתן יחד תלוי עתיד המשתלה.
אבל כעת נשקפת להן סכנה, ורוז יודעת כי הן אינן מסוגלות לנצח במלחמה הזאת בכוחות עצמן. היא שוכרת את שירותיו של ד"ר מיטצ'ל קארנגי כדי לחקור את תולדות משפחתה. הלה מוצא את עצמו מוקסם מרוז עצמה לא פחות מאשר מאבותיה. בעודם מתחילים להרכיב את חלקי התצרף שנועד לגלות את זהותה של הכלה לבית הרפר, מגלה רוז לתדהמתה כי היא הולכת ומתאהבת בחוקר שושלות המשפחה המושך ושובה הלב. כעת הוא מנהל מירוץ נואש לגילוי האמת, לפני שרוח הרפאים תפגע באישה היחידה שעשויה לגאול אותה מייסוריה...
זהו ספרה החדש של נורה רוברטס, סופרת רבי–המכר האהובה והמוערכת, שספריה עמדו בראש רשימת רבי–המכר של הניו יורק טיימס.

מחיר: 84.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.