ספר לכל - רכש מוסדות

רפא את נפשך
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-10004
נושאים: בריאות הנפש
תאריך יציאה: 3/2024
לימוד
תיאור:

הספר רפא את נפשך יסייע לכם לבחור בדרך הטובה והמתאימה לכם להשיג בריאות שלמה ומלאה.

 

רבים מאיתנו מתקשים להישאר שלווים, מאושרים וממוקדים בעולם שמרגע לרגע נראה מורכב יותר. כיצד נשמור על שפיות, על יציבות נפשית ועל זיכרון מעולה כשמוחנו וגופנו מוצפים במידע ובהשפעות שונות מכל עבר? המשאבים שיעזרו לנו הם מדע מתקדם, אשר בשילוב חוכמה וחמלה מציעים לנו תשובות ישימות ושימושיות.

 

הספר רפא את נפשך של ד״ר מונה ליזה שולץ, שנכתב עם לואיז היי, מתייחס לבעיות של הנפש, החל מדיכאון, חרדה והתמכרות למצבים שקשורים בזיכרון, בלמידה ואפילו במצבים מיסטיים, ובעזרתו תוכלו ללמוד מה קורה בנפשכם ובגופכם במצבים שונים אלה.

 

בכל פרק בספר מוצגים תיאורי מקרה שיעניקו לכם “חווית החלמה וירטואלית״. ד״ר מונה ליזה שולץ משתמשת באינטואיציה רפואית כדי לאפיין טווח רחב של בעיות אופייניות של לקוחותיה ומציעה דרכים לפתרון והצהרות המסייעות להחלמה.

 

השיטה של “גלולה לכל מחלה״ המקובלת כיום גורמת לנו לחשוב שנפשנו וגופנו זקוקים למגוון בלתי נדלה של פתרונות תרופתיים יקרים. אולם, האמת היא שתרופות הן רק שיטה אחת לטיפול נפשי; תוספים תזונתיים מעניקים לנו אפשרות נוספת לשפר את הבריאות הגופנית־נפשית; הצהרות כמו גם צורות טיפול שונות יכולות גם כן להשיב לנו את האיזון על ידי שינו דרכי החשיבה שלנו.


מחיר: 98.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.