ספר לכל - רכש מוסדות

לשמור על האהבה הזאת
הוצאה: אחיאסף
מספר קטלוגי: 37-1082
תאריך יציאה: 11/2005
תיאור:

אתם מאוכזבים מהקשרים הזוגיים שלכם ומתקשים למצוא בני זוג מתאימים כדי לחלוק איתם את עתידכם. אלה החדשות הרעות, אולם, יש גם חדשות טובות: החלום למצוא אהבה ממושכת ומספקת, הוא חלום טבעי ואנושי מובהק, הניתן להגשמה במלואו. אך את החדשה הטובה ביותר מספק לנו ד``ר הנדריקס בקטע הבא: ``לדעתי, מצבם של הפנויים טוב מזה של הנשואים, המנסים לפתור את בעיותיהם תוך מאבק בקשיים ובמצוקות. לפנויים יש תנאים אידיאליים ללמוד את צרכיהם כדי לשפר את הסיכויים למצוא אהבה ולשמור עליה``.
את הספר כתב ד``ר הנדריקס באותה מומחיות ובאותה חמימות שבהם כתב את ספרו ``לבסוף מוצאים אהבה``, שנועד לזוגות. בספר ``לשמור על האהבה הזאת`` - לקראת זוגיות, הוא ממקד את תשומת ליבו בפנויים. הוא מלמד אותנו שאהבה המוצלחת היא מיומנות שניתן לרכוש, בעיות העבר עשויות לעזור לנו לשפר את קשרינו בעתיד.

בספר ``לשמור על האהבה הזאת: תלמדו את הדברים הבאים:
· לזהות את הדימוי הלא מודע שיש לכם לגבי בני זוגכם.
· להינתק מהדגם של נישואי הוריכם, על הטוב והרע שבו. את הדגם הזה הפנמתם בלא יודעים כדגם האפשרי היחיד.
· להכיר את תסמונת ``הילד הפצוע``, הגורמת לכם לתלות בבני זוגכם ציפיות לא מציאותיות - מבלי שתבחינו בכך.
· ללמוד לקח מכל קשריכם הזוגיים הקודמים.

ד``ר הארוויל הנדריקס הוא מחבר הספר ``לבסוף מוצאים אהבה`` - מדריך לזוגות, הוא המייסד והנשיא של ``המכון לטיפול בקשר`` בניו יורק. הוא מתמחה בטיפול בזוגות ומקיים סדנאות בכל רחבי ארה``ב. חבר האגודה האמריקנית לטיפול קבוצתי. ספריו הם רבי מכר בארה``ב ונלמדים גם במוסדות להשכלה גבוהה.

מחיר: 96.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.