ספר לכל - רכש מוסדות

המנהל המפיק תוצאות
הוצאה: לירז מאיר
מספר קטלוגי: 368-1139
נושאים: כללי, ניהול
תאריך יציאה: 2/2007
תיאור:

כל בעל תפקיד ניהולי, החל מן המנהל הזוטר וכלה במנכ"ל הארגון, צריך להתמודד יום יום עם מיגוון רחב של משימות ומטלות. אם אתה שואף להצליח בתפקיד ניהולי אינך יכול להסתפק בכישורי הניהול הטבעיים שלך, אתה חייב לרכוש ידע אשר יעזור לך להתמודד עם המורכבות והגיוון של תפקידי המנהל. מדריך זה כולל שיטות ורעיונות אשר יעזרו לך לשפר את כישורי הניהול שלך ולהפיק יותר מעצמך ומאנשיך, זהו מכשיר חיוני לכל מי ששואף להתקדם ולהצליח בקריירה ניהולית.

כדי להצליח בניהול עסק לא די בידיעת הצד המקצועי של העסק שלך, לא די להיות בקיא בתחומים כמו ניהול הכספים, שיווק מכירות וכו'. מנהל צריך לדעת כיצד לתכנן ולהתכונן לבאות. המנהל צריך לדעת לקבל החלטות, לפעמים בתנאי לחץ ומבלי שמונחות בפניו כל העובדות הדרושות לקבלת ההחלטה.

מנהל עסק חייב לטפל בו זמנית במיגוון עצום של מטלות כאשר לרשותו רק 24 שעות ביממה ורק שבעה ימים בשבוע, הוא חייב לדעת כיצד לנהל את זמנו ביעילות ולקבוע סידרי עדיפויות.

מנהל עסק אינו יכול לעשות הכל בעצמו, הוא חייב להפעיל אנשים אחרים, עובדי העסק. הצלחתו של המנהל תלויה לעיתים קרובות ביכולתו לבנות צוות יעיל, ליצור אוירה של יצירתיות ולטעת בעובדיו מוטיבציה ושאיפה לתרום ולקדם את יעדי העסק.

במהלך הפעילות המורכבת של עסק מתעוררות גם בעיות, בעיות בין אנשים ובעיות הכרוכות בביצוע משימות. מנהל העסק צריך לדעת כיצד להתמודד עם בעיות בעסק וכיצד לפתור אותן בצורה היעילה ביותר.

מדריך זה בא לעזור לך להתמודד עם הנושאים שהועלו לעיל, הוא כולל שיטות וטכניקות ניהול בתחומים כמו ניהול זמן, קבלת החלטות, מנהיגות ומוטיבציה, יעילות אישית, בנית צוות יעיל ונושאים דומים נוספים אשר יעזרו לך לנהל ביעילות משימות ואנשים. השיטות והטכניקות המפורטות במדריך זה פותחו על ידי מנהלים מצליחים ועל ידי מומחי ניהול והוכיחו את עצמם במבחן הניהול המעשי. השיטות והכללים אשר הוכללו במדריך זה נועדו להפעלה מעשית בניהול היומיומי. הטכניקות והרעיונות הכלולים במדריך זה יעזרו לך להיות מנהל יעיל יותר ויקרבו אותך להשגת היעדים שהיצבת לעצמך ולעסק שלך.

בספר זה תלמד, בין היתר:
* מה משפיע על בחירתו של אדם למשרה ניהולית
* איך להתאקלם בתפקיד ניהולי חדש
* איך לבנות בטחון ואמון בקרב הכפופים לך
* איך לגבש מערכת יחסים פוריה עם הממונים עליך ועם הכפופים לך
* איך לשפר את הפריון בקרב עובדיך
* איך לגבש צוות עובדים יעיל
* איך להתמודד עם בעיות משמעת
* איך לבחור ולהדריך עובד חדש
* איך להתמודד עם ההכרח לפטר עובד
* איך לתקשר בכתב
* איך להניע עובדים
* איך להיות מאזין טוב יותר
* איך לתכנן את הקריירה הניהולית שלך
* איך לארגן את זמנך ואת משימותיך
* איך לדבר בפני קבוצה
* איך להצליח בקבלת החלטות
* ועוד ועוד.


מחיר: 89.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.