ספר לכל - רכש מוסדות

שומרת ראש
מספר קטלוגי: 362-6829
תאריך יציאה: 5/2023
תרגום
תיאור:

שומרת ראש / קתרין סנטר
מחברת רבי-המכר "צעדים קטנים של אהבה" ו"ניצוצות של אהבה"
"תענוג שלא ניתן לערער עליו" – כריסטינה לורן, "ירח דבש זה לא"
"ספר מושלם" – אמילי הנרי, "רומן קיץ" ו"אנשים שאנחנו פוגשים בחופשה"
היא נותנת לו גב
האנה ברוקס נראית יותר כמו גננת בגן ילדים מאשר כמו מישהי שיכולה להרוג אדם בעזרת חולץ פקקים. או בעט כדורי. או עם מפית בד. אבל למען האמת היא סוכנת הגנת אישים בכירה שבדיוק נשכרה להגן על כוכב-העל ג'ק סטייפלטון מפני סטוקרית בגיל העמידה שמגדלת כלבי קורגי לתצוגות.
הוא מחזיק בלבה
ג'ק סטייפלטון הוא שם מוכר בכל בית – כוכב שנלכד בעדשות מצלמות הפפראצי בחופים ברחבי העולם ומפורסם, בין השאר, גם בנטייתו להתרומם מבין הגלים כשגופו הנוצץ כגופו של אל רומאי עטוף במגוון של מכנסי גלישה צמודים. אבל כמה שנים קודם, בעקבות טרגדיה משפחתית, הוא נעלם מעין הציבור והפסיק להופיע.
יש להם סוד משותף
כשאמו של ג'ק נופלת למשכב, הוא חוזר לבית המשפחה בחווה בטקסס כדי לעזור. אולם מאחר שג'ק לא מעוניין שמשפחתו תדע על הסכנה האורבת לו, הוא והאנה נדרשים להעמיד פנים שהם במערכת יחסים. וכך, אף על פי שהזיווג עם ג'ק לא נראה אמין – גם לא להאנה עצמה – היא מוצאת את עצמה משחקת את תפקיד החברה של הכוכב המפורסם. להאנה אמנם קל להגן על ג'ק מכל פגיעה, אבל להגן על לבה השברירי מפני התאהבות בלתי אפשרית? זה כבר הרבה יותר מסובך.
בשומרת ראש שבה קתרין סנטר ומציגה בכישרון רב גלריה של דמויות מקסימות, משעשעות ומרגשות, ומצליחה לבזוק קסם רענן על מיתוס העלמה במצוקה. מבין השורות המצחיקות, הרומנטיות ומחממות הלב עולה ומתחדדת ההבנה שלפעמים הדבר הכי בטוח שאפשר לעשות הוא דווקא לקחת סיכון.


מחיר: 98.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.