ספר לכל - רכש מוסדות

ללא שיקולים זרים
מספר קטלוגי: 362-5846
תאריך יציאה: 8/2018
מספר עמודים: 255
תיאור:
אילו ידעת אילו קשיים תעבור, האם היית מוכן לחזור על הכול מהתחלה?

את השאלה הזאת ניתן להציב בפני כל מי שביקש אי-פעם לחולל מהפכה.

אורי יוגב העז לצאת נגד "תרבות הג'ובים" ונגד העומדים מאחוריה: פוליטיקאים, ועדי עובדים ובעלי עניין, שגרמו להשחתתן ולהסתאבותן של החברות הממשלתיות. הרפורמות שיזם הקימו לו אויבים רבים, ואף על פי כן – הוא ונבחרת הדירקטורים שהקים הצעידו את החברות הממשלתיות בדרך חדשה של עסקיות ורווחיות.

ללא שיקולים זרים הוא מסמך אותנטי ויחיד במינו המתאר את התככים, היצרים והמחירים האישיים והציבוריים ששילם מי שביקש להוביל שינוי באמצעות הצבתם של מנהלים מוכשרים וחדורי רצון עז להיטיב עם הציבור במקומם של מנהלים המקורבים לפוליטיקאים, שפעולותיהם פגעו באורח אנוש בחברות הממשלתיות.

ללא שיקולים זרים הוא גם סיפור אופטימי המתאר כיצד ניתן למגר את "תרבות הג'ובים" בחברות הממשלתיות תוך התמודדות מול שרים, חברי כנסת ומוסדות ביקורת שאינם עושים את עבודתם נאמנה, ולעתים אף מול תקשורת שאינה מחויבת לאמת. זהו ספר חובה לכל מי שמאמין שגם בסביבה עוינת ניתן למצוא אנשים טובים שינהיגו מהפכות לטובת הכלל.

אורי יוגב, תושב מכבים, נשוי ואב לחמישה ילדים, בעל ניסיון עשיר כמנכ"ל וכיו"ר של חברות עסקיות רבות, כיהן כמנהל רשות החברות הממשלתיות בין השנים 2017-2013. לפני כן שימש כראש אגף התקציבים באוצר (2002-2004) וכיו"ר הוועדה המייעצת למועצה הלאומית לכלכלה (2009-2010).

מחיר: 98.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.