ספר לכל - רכש מוסדות

כמעט מפורסמת 3 עכשיו תורי
מחבר: בכר מיכל
מספר קטלוגי: 362-5783
נושאים: ספרות נוער
תאריך יציאה: 7/2017
תיאור:
שנת הלימודים מתחילה לא טוב בשביל שיר כרמי. תומר, אחיה הזמר, ברח להודו אחרי שפרש מתכנית הריאליטי "דה-וואן" והשאיר את הזכייה לרותם לוי, שהפכה לכוכבת נוער ידועה. יובל, החבר שלה, נפרד ממנה כשעזב עם משפחתו לארצות הברית. עומרי גבע, הכדורסלן המקסים מהכיתה שלה, לא ממש מסתכל עליה אף על פי שהיא הופכת למורה הפרטית שלו. דנה וירדן, מלכות השכבה, לא מפסיקות להציק לה ואמא שלה מצטרפת לתיכון שבו היא לומדת כמורה לביולוגיה.

יש יותר גרוע מזה?

בהחלט. זו רק ההתחלה.

שיר היתה תמיד "התלמידה הכי טובה בכיתה", "החרשנית" - תקראו לזה איך שתרצו. אבל אחרי שהסתבכה בשנה שעברה בפרשת זיופי אס.אם.אסים בריאליטי שבו השתתף אחיה, אפילו ההורים שלה כבר לא סומכים עליה. אז איך היא יכולה לסמוך על עצמה?

העניינים מסתבכים כאשר תומר חוזר לארץ ורותם לוי מצטרפת לכיתה של שיר בתיכון. האם תוכל שיר להפסיק להיות "אחות של תומר", סוף סוף להרגיש נאהבת ולזרוח בזכות עצמה? מה יקרה לתומר כשינסה להיפטר מתדמית "פליט הריאליטי" ולהצליח לבדו? ומה יהיה עבורו קשה יותר - לוותר על החלומות שלו, או לשלם את מחיר הגשמתם?

בספר "כמעט מפורסמת 3 - עכשיו תורי" חוזרת מיכל בכר אל האחים האהובים שיר ותומר כרמי, אחרי השנה שבה תכנית הריאליטי "דה-וואן" הפכה את חייהם לתסבוכת נוראית של פרסום, חיכוכים ומזימות. בספר השלישי בסדרה מצפה לכל אחד מהאחים קרב - מול אחרים, אבל לא פחות מכך, מול עצמו. האם הם ינצחו?

מחיר: 78.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.