ספר לכל - רכש מוסדות

זה-עטיפת הסרט
הוצאה: מודן
מספר קטלוגי: 20-53367
תאריך יציאה: 9/2017
תיאור:
דרי: עיירה קטנה במדינת מיין, מקום ששורה עליו רוח של בית. אולם בדרי הרוח היא רוח רפאים...

´זה´ הוא התגלמות הרוע, והוא נקרא כך משום שאין מילה שתוכל לתארו. הוא מופיע בדמויות שונות, והדמות החביבה עליו היא של ליצן עם בלונים. משכנו הוא תעלות הביוב של דרי. על קיומו מעידים ילדים שנרצחים וגופותיהם נמצאות אכולות. ´זה אינו בוחל גם במעשי רוע אחרים, שלא ישוערו.

שבעה ילדים נרדפים חשים שהגורל קורא להם להתאחד, ליצור מעגל מושלם, לצאת לדרך ארוכה של אימה כדי להביס את ´זה´. עד שמסע האימה מסתיים. לפחות זה מה שהם חושבים.

27 שנים מאוחר יותר, ב–1985, הם נקראים לשוב. כעת הם אנשים מצליחים, ששכחו את מוראות העבר, פרט לכך שהבטיחו לחזור. הם חוזרים, ו´זה´ יוצא למאבק הסופי והמוחלט נגדם, מאבק מבעית, מבחיל ונורא, במנהרות הביוב של דרי.

הספר זה´ מספר על מלחמה ברוע המוחלט, על מסע פנימי להיזכרות, על מאבק לחיים ולמוות שאין לו גבולות, ויש לו מטרה אחת - להרוג את ´זה´, להביס את השטן, את הרוע המוחלט. זה הוא הספר המרתק ביותר שכתב מחבר ספרי האימה המצליח ביותר בעולם סטיבן קינג. זהו מסדרון המוביל אל הבגרות מן הילדות, מהעיר הקטנה ומהזיכרון המודחק. בסופו ירגיש הקורא כי גם הוא בן העיירה דרי, שמשהו נורא מגיח מתעלות הביוב שלה.

מחיר: 128.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.