ספר לכל - רכש מוסדות

רשימה לא סופית של הפחדים הכי איומים שלי
הוצאה: הכורסא
מספר קטלוגי: 1265-47
תאריך יציאה: 10/2018
תיאור:
סיפור מצחיק ומרגש מאת מחברת "להתאהב בגרייס"
אסתר סולאר משוכנעת שעל המשפחה שלה הוטלה קללה: לסבול מפחדים איומים ולמות מהם. אבא שלה סובל מאגורפוביה ולא יצא כבר שש שנים מהמרתף; אחיה התאום לא מסוגל בשום פנים ואופן להיות בחושך; ואמא שלה ממלאת את הבית בקמעות כדי להרחיק מזל רע.
רק אסתר עדיין לא יודעת מהו הפחד הגדול שהיא אמורה לסבול ממנו, וכדי להיות מוגנת מהקללה היא מחליטה להכין רשימה של כל הדברים שעלולים לגרום לה לפוביה ופשוט להימנע מהם.
אז מופיע ג'ונה סמולווד ומציב לה אתגר: הם ייפגשו בכל יום ראשון לאורך שנת הלימודים ויתמודדו עם הפחדים שברשימה אחד אחד, בניסיון לשבור את הקללה שמאיימת עליה.
אלא שלרשימה נוסף עוד פחד אחד שאסתר לא ידעה על קיומו: הפחד להתאהב.
רשימה לא סופית של הפחדים הכי איומים שלי הוא סיפור סוחף, מצחיק ומרגש על שליטתם של פחדים בחיינו ועל האפשרות להתמודד איתם ולהתגבר עליהם.
קריסטל סאתרלנד נולדה באוסטרליה ועבדה כעיתונאית באמסטרדם ובהונג קונג. ספר הביכורים שלה, להתאהב בגרייס, ראה אור ביותר מ-20 מדינות וזכה להצלחה גדולה. רשימה לא סופית של הפחדים הכי איומים שלי הוא ספרה השני.
"ספר מכשף... הדמיון הפורה של סאתרלנד מאפשר לקוראים לצלול לעומק של סוגיות כמו משפחה, חברות והיסטוריה אישית... מבט רענן ומרתק בנושא הפרעות הנפש." – קירקוס ריוויוז
"מעשייה אירונית ואפלולית על משפחה משונה ולא מתפקדת." – פבלישרז ויקלי
"חסידי ריינבו ראוול, גרופים של ג'ון גרין ומעריצים של "השיר הזה יציל אותך" מאת ליילה סיילס, יאהבו מאוד את הספר הזה." – סקול לייבררי ג'ורנל

מחיר: 88.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.