ספר לכל - רכש מוסדות

חוות קולד קומפורט
הוצאה: הכורסא
מספר קטלוגי: 1265-19
תאריך יציאה: 8/2017
תיאור:
הכירו את פלורה, נערה יתומה, חריפה ודעתנית להפליא. לאחר שהתחנכה בחוגיה המשכילים של לונדון היא עוברת להתגורר אצל קרובי משפחה, במקום שהוא היפוכו של נוף ילדותה: חווה עלובה למראה, הממוקמת אי שם בסאסקס - מקום שאלוהים שכח ממנו לאחר בריאת העולם.
החווה וסביבתה הן, מתברר, יקום מלא דמויות משונות ובלתי נשכחות: דודה אנה הבודדה; מרים הצעירה שנכנסת להיריון מדי שנה; בני דודים שטופי הורמונים, חיות, מטיפים המתנגדים לאמצעי מניעה ועוד. באמצעות היגיון בריא וחיוניות, פלורה פוסט מתחילה לעשות סדר. היא משנה את חיי הסובבים אותה לפי תוכנית רב-שלבית מפורטת, שאותה היא מיישמת בכישרון רב וגורמת לסיטואציות משעשעות שתוצאותיהן בלתי צפויות.

כמה פעמים מזדמן לנו לצחוק בקול רם תוך קריאת ספר? "חוות קולד קומפורט", אחת הקלאסיקות הבריטיות הגדולות של כל הזמנים, יצירה שקיבלה מעמד מיתי של לונג-סלר, לוקה בחיסרון אחד בלבד - אם נקרא בה במקום ציבורי אנו עלולים להפר את השקט.

ספרה של סטלה גיבונס הוא אירוע חד-פעמי של כתיבה רעננה, רצופה שנינות בריטית משובחת וכישרון סיפורי נדיר. זוהי הזמנה לקריאת קיץ מענגת, או, לחלופין, קריאה שמצהילה את פניו של יום סגריר, כמו ציור חדגוני שמפציעה בו שמש ענקית.

"מצחיק עד צרחות וחתרני באופן פרוע".
מריאן קיז, הגארדיאן

"נהדר...מצחיק עד כאב".
אינדיפנדנט

"אחת הפארודיות הנפלאות ביותר שנכתבו באנגלית...תענוג ספרותי".
רוברט מקפרלן, הגארדיאן

מחיר: 88.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.