ספר לכל - רכש מוסדות

מישהו ראה כאן גורילה
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-1825
נושאים: כללי, ניהול
תאריך יציאה: 1/1900
תיאור:

לא קשה לזהות גורילות – בתנאי שיודעים איך לעשות את זה
האם הצטערתם אי-פעם על שהחמצתם הזדמנות פז? האם אתם מרגישים שחסרים לכם פתרונות מקוריים בעבודה? האם אמרתם אי-פעם "איך לא חשבתי על זה בעצמי?"
בסדרה של ניסויים חדשניים שנערכו באחרונה הציגו בפני מתנדבים סרט קצר על אנשים המשחקים כדורסל, והם התבקשו למנות את מספר הפעמים שבהן נמסר הכדור מיד ליד. במחצית הסרט, אדם בתחפושת גורילה נכנס למגרש, חובט באגרופיו בחזהו ויוצא מן התמונה. למרבה הפלא, כמעט איש מהמתנדבים לניסוי לא הבחין בו.
האם אתם הייתם מבחינים בגורילה? למען האמת, לכולנו יש "כתמים עיוורים" פסיכולוגיים שגורמים לנו להחמיץ את המובן מאליו, אך למזלנו, ביכולתנו לאמן את עצמנו ולהגדיל את המודעות שלנו להזדמנויות שמסתתרות מתחת לאפנו.
בספר זה ילמד אתכם מחבר רב-המכר " מזל בידיך" פרופ´ ריצ´רד ויימסן, איך:
להפיק את המרב מהזדמנויות שנקרות בדרככם, בחייכם הפרטיים והמקצועיים
להעלות רעיונות חדשניים בעבודה ולהגיב בגמישות על בעיות ומשברים
לשנות את האופן שבו אתם רואים את העולם- ואת האופן שהעולם רואה אתכם.
פרופ´ ריצ´רד וייסמן החל את הקריירה שלו כקוסם מקצועי, עטור פרסים, הוא בעל תואר דוקטור בפסיכולוגיה מאוניברסיטת אדינבורג וכיום הוא עומד בראש יחידת מחקר במחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת הרטפורדשר באנגליה, ועורך מחקרים מדעיים במגוון רחב של נושאים לא שגרתיים, לרבות הפסיכולוגיה של רוחות רפאים, נסים, שקר ואינטואיציה. מחקריו של פרופ´ וייסמםן פורסמו בהרחבה ברבי כתבי העת המדעיים המובילים בעולם, לרבות Nature , Science ו-Bulletin Psychological

112עמודים.


מחיר: 74.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.