ספר לכל - רכש מוסדות

המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-1291
תאריך יציאה: 3/2010
מספר עמודים: 672
תיאור:האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים מגישה את המדריך המקיף והעדכני, שנועד לשמש ככלי עזר חיוני לאמהות, אבות ושאר מטפלים בתינוקות ובילדים.
הספר נערך והותאם לקהל הישראלי על ידי פרופסור יהודה דנון.

המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד הוא מקור מידע שלא יסולא בפז, המתבסס על המחקרים המתקדמים ביותר ועל נסיון מעשי רב, והוא מספק תשובות על שאלות שכל הורה נתקל בהן במהלך הטיפול בילד. שאלות הנוגעות להתפתחות הילד, בריאותו ורווחתו זוכות בספר זה להתייחסות מעמיקה, רצינית ויסודית.
המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד מקיף את כל התחומים הנוגעים לטיפול בתינוק ובילד: הכנה ללידה, חיסונים, גמילה מחיתולים, האכלה, שינה, הכנה לגן הילדים, חיזוק בטחונו העצמי של הילד ועוד.
כמו כן מספק הספר הדרכה חיונית לזיהוי ולפתרון בעיות בריאות שכיחות ופשוטות אצל ילדים, והוראות מפורטות להתמודדות עם מצבי חירום רפואיים.

מדריך מקיף, עדכני ומפורט זה כולל בין היתר:
· טיפול בסיסי בילדים, מלידה ועד גיל חמש.
· ציוני דרך בשלבי הגדילה וההתפתחות של הילד: צמיחה פיסית, התפתחות התנועה, מיומנויות ידיים ואצבעות, התפתחות השפה, התפתחות שכלית, התפתחות חברתית והתפתחות רגשית.
· אנציקלופדיה רפואית רחבת יריעה הכוללת: התמודדות עם מקרי חירום, פציעות, מחלות ילדות, מחלות מולדות ומוגבלויות אחרות.
· כללי בטיחות לבית, למכונית, לגן השעשועים ולגן הילדים.
· הדרכה בבחירות מסגרות חוץ-משפחתיות לטיפול בתינוק ובילד, ממטפלות בגיל הינקות ועד מעון יום וגן ילדים בגילאים בוגרים יותר.
· דיון בנושאים הקשורים בחיי המשפחה כגון: אחים בוגרים, לידת תאומים, אימוץ, מוות במשפחה, הורים חורגים ואמהות עובדות.

המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד הוא ספר עזר חיוני שראוי שיימצא בכל בית, שמטרתו אספקת מידע חיוני שיעזור להורים להעניק לילדם את הטיפול הטוב ביותר. אין ספק כי כל הורה ימצא בספר סיוע יומיומי נוח לשימוש ואמין.


מחיר: 140.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.