ספר לכל - רכש מוסדות

דמעות של סתיו
הוצאה: אריה ניר
מספר קטלוגי: 550-102
תאריך יציאה: 7/2006
מספר עמודים: 287
תיאור:
"המעולים שבכותבי ספרות הריגול היו פעם מרגלים בעצמם, ובכללם לה קארה, גרין, ומק`קרי..." כתבה לורה מילר במוסף הספרים של ניו יורק טיימס, ואכן, "לספריו של מק`קרי יש איכות רב-ממדית, רגישות עמוקה וסבירות שאומרת לך כי המחבר יודע על מה הוא מדבר," נכתב בוושינגטון פוסט.

"צ`ארלס מק`קרי חי על פסגות האולימפוס של ספרות הריגול."
(בוסטון גלוב)

דמעות של סתיו, הרומן הסוחף של מק`קרי, העוסק בריגול וביחסי חוץ, היה לרב-מכר אדיר מיד עם צאתו לאור. העלילה מעלה אפשרות מטרידה וסבירה ביותר להתרחשות האירועים סביב רצח ג`ון פ` קנדי.
הסוכן החשאי פול כריסטופר חושב שהוא יודע מי יזם את הרצח ומדוע. התיאוריה שלו מאיימת על מדיניות החוץ של ארצות הברית, והוא מקבל הוראה להפסיק את חקירותיו. אלא שכריסטופר, איש של עקרונות, מתפטר מתפקידו הרשמי ב-CIA ויוצא לבדו למסע חקירות שלוקח אותו מפריז לרומא, וממנה לציריך, לקונגו ולסייגון. צעד אחד מפריד בין כריסטופר, המאוים על ידי רוצחיו של קנדי ועל ידי ממשלת ארצות הברית לבין התגלית והמוות.

דמעות של סתיו הוא ספר מתח פוליטי מעולה, ופרשנות נוקבת ומבריקה לעוצמת האשליה, האמונה הטפלה, ויכולתן המדהימה של קרבת הדם והמשפחה להשפיע על יחסים ועל מדינות.

צ`ארלס מק`קרי הוא מחברו של רומן המתח רב-המכר מרגלים ותיקים שראה אור גם הוא בעברית בהוצאת אריה ניר, ומחברם של ספרים, רומנים וספרי עיון רבים. מק`קרי שירת כקצין מבצעים של ה-CIA באירופה, באפריקה ובאסיה.

"אין טוב ממנו בין סופרי הריגול האמריקני. כאילו חיברו את החלקים הטובים ביותר של עשרה מספרי ג`ון לה קארה לספר אחד." (לב גרוסמן, טיים)

מחיר: 84.00 ₪

ברוך הבא!

זוהי כניסתך הראשונה לשירות.